Kakupäev Tallinna Loomaaias 12.11.2017

12. novembril toimus Tallinna Loomaaias kakupäev. Isadepäeva raames korraldataval kakupäeval said kõik külastajad osaleda põneval ekskursioonil, tutvuda lähemalt sealsete kakulistega, näha lindude toitmist ning väga palju muud põnevat läbi teha ja kogeda.

Kuna Kesklinna Tõlkekeskus on vaderiks händkakk Hermeliinele, otsustasime meie ettevõtte armsa maskotilinnu Leonhard Kulli eestvedamisel kakupäeval kakulisi toetada.

Palusime Facebook sõpradel ja Tallinna Loomaaia külastajatel teha tore foto kakuliste elupaikade juures ja saata see e-postile või kommentaarina Facebooki lehele. Iga foto eest lubas Kesklinna Tõlkekeskus omalt poolt kakuliste hüvanguks anda Tallinna Loomaaiale ühe euro.

Meile laekus vahvaid ja vembukaid fotosid paarikümne ringis. Kakuliste toetuseks annab Kesklinna Tõlkekeskus Tallinna Loomaaiale 100 eurot. Siinkohal täname kõiki, kes oma pildi meile saatsid või postitasid ning seeläbi kakulisi toetasid: Dannar Deezus Trump, Taja Martin, Helen Teder-Õnnepalu, Zinaida Troitski, Marko Maasik, Margo Vellemäe, Andres Sk, Jaanus Vatter, Kirke Raidmets, Liis Konovalov, Siiri-Liis Kivits, Teesi Sepp, Hannes Kold, Kaspar Peek, Elen Juurmaa, Joel Rannat. Aitäh teile!

Ning eriline tänu Tallinna Loomaia Sõprade Seltsile, kellega koostöös see tore päev teoks sai!