Dokumenditõlge

Dokumenditõlke teenus ja keelesuunad

Asjaajamistel välisriikidega oleme sulle tõlketeenustega abiks. Meilt saad tellida notari või vandetõlgi kinnitatud dokumenditõlkeid.

Ühekordsed tüüptõendid: lõputunnistus, arstitõend, rahvastikuregistri väljavõte, sünni-, abielu-, lahutus-, nimemuutus-, surmatunnistused, diplomid, ametitunnistused, passid, ID kaardid jms. 

Et saaksime dokumendi kinnitada, peab dokumendil olema selle välja andnud asutuse tempel, väljaandja isiku allkiri ja kuupäev.

Dokumentide tõlkeid teostame: eesti keelest vene, soome, inglise, norra, läti, hispaania, itaalia, rootsi ja saksa keelde. Lisaks tõlked prantsuse, hispaania, ukraina, läti, leedu, rootsi, itaalia, hollandi, poola, portugali, norra keelest eesti keelde.

Välisriikide dokumendid ja apostill

Välisriigis välja antud dokument, mis ei ole varustatud apostilliga, on kehtetu ning sellise dokumendi tõlkeid notar ei kinnita.

Eestis kinnitavad alates 2010. aasta 1. jaanuarist avalikke dokumente apostilliga kõik notarid, kelle nimed ja kontaktandmed leiad siit: https://www.notar.ee/et/notarid/nimekiri

Loe lähemalt ka apostillimise ja legalisatsiooni kohta siit.

Valik dokumendi tõlkeid

  • tavatõlked, kinnitatud tõlked dokumentidest
  • dokumentide apostillimine
  • notariaalse kinnitusega dokumenditõlge
  • dokumentide legaliseerimine
  • vandetõlgi kinnitusega dokumenditõlge
  • notariaalsed koopiad dokumentidest
  • Kesklinna Tõlkekeskuse kinnitusega dokumenditõlge

Kui kiirelt valmib dokumenditõlge?

Dokumenditõlke valmimistähtaegades oleme paindlikud – üldjuhul valmib väikedokumendi tõlge koos kinnitusega inglise, vene, soome ja saksa keelde kas veel dokumendi tõlkebüroosse sissetoomise päeval või siis sellest alates paari päeva jooksul.

Kas minu isikuandmed jäävad konfidentsiaalseks?

Meie tõlkebüroo tagab materjalides kajastuva informatsiooni konfidentsiaalsuse ning tellija andmete kaitse.

Oleme sõlminud konfidentsiaalsuslepingud kõigi oma töötajatega ning tõlkepartneritega. Soovi korral on tõlketöö tellijal võimalik sõlmida meiega konfidentsiaalsusleping.